| حوله های تبلیغاتی

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

                                                                                                               

حوله های اشانتیونی یا تبلیغاتی:
قریب به اتفاق سازمانهای خصوصی یا دولتی در فرآیند فروش خود بطور معمول به منظور پیشبرد فروش و یا آگاهی از برند، اقدام به تهیه و توزیع برخی اقلام کالایی با خدماتی بصورت رایگان در بین مشتریان می کنند و شاید سبدی از این کالا یا خدمات برای طبقات خاصی از مشتریان بازار هدف شکل گیرد که برحسب استراتژی های فروش در اختیار خریداران یا مصرف کنندگان قرار می گیرد.


این اتفاقی بسیار مرسوم بوده و حتی شرکتها با وجود اینکه کالای اصلی آنها در سبد اشانتیون شرکتی دیگر است، اقدام به تهیه و توزیع محصول شرکتی دیگر برای خوشحال کردن مشتریان خود می کنند ولی برخی از کالاها نظیر ساعت، جاکلید، کیف دستی و خودکار و … در زمره اشانتیون های دم دستی طبقه بندی می شود، با گذر از کادوهای دم دستی که اکثر مدیران بنگاههای اقتصادی (حتی بنگاههای خیلی کوچک به مانند بوتیک یا سوپر مارکت محلی) با آن آشنایی دارند و از آنها برای مقاصد کوتاه مدت بهره می برند، کالاهایی دارد عملی می شوند که از نظر هر مدیر فروش می تواند خاص باشد.
بطور مثال مدیر فروش یک شرکت واردکننده ابزار برش و تراشکاری تصمیم به هدیه دادن سرویس قابلمه بخت و پز به خانواده های نمایندگان فروش شهرستان خود بگیرد، تصمیم توزیع چنین اشانتیون هایی بسته به هدف و مقصود مدیر تغییر می کند.

یکی از دغدغه های مدیران بازاریابی و فروش و پیشبرد فروش جا اندازی برند در بین مصرف کنندگان می باشد در این راستا کالای انتخاب شده جهت هدیه از اهمیت بالایی برخودار می شود. برای این منظور می توانید با تماس با مشاورین فروش و بازاریابی، از یافته ها و تحقیقات، از نحوه عملکرد اشانتیون در مجموعه بازار هدف بهره مند شده و پیشنهاد خاص برای موضوع فعالیت خودتان دریافت کنید.

ما می توانیم طرح دلخواه شما را که شامل برند،لوگو،تصویر یا آدرس و هر آنچه نیاز شما برای تبلیغات باشد را برای شما در ابعاد مختلف و مورد نیاز شما بافت نماییم.

حوله های تبلیغاتی را می توان در ابعاد دستی سایز:60*30-70*35-80*40-100*50 و استخری 120*60-120*70 و ... میتوان بافت نمود که بیشترین سفارشات کارهای تبلیغاتی در سایز های دستی می باشد.

بعضی از نمونه کارهای انجام شده:

                

             

                                                                                                                                 

      

        

        

                      

      

 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×