| مراحل ثبت و تحویل سفارش

  

مراحل ثبت و تحویل سفارش

لازم است در شرایط کنونی که همیشه در حال تغییر است شما را با رویه ارسال و تحویل سفارش توسط فروشگاه به خرید آشنا کنیم:

اول اینکه شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق وب سایت به خرید به آسانی و با اطمینان کامل سفارش خود را ثبت نمایید.

 

 

چرا به فروشگاه اینترنتی به خرید اعتماد کنم؟

همچنین این مجموعه برای افزایش اعتماد مشتریان گرامی اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی کرده است. شما می توانید در این لینک بیشتر با نماد اعتماد الکترونیکی آشنا شوید.

نکته دیگر که کلیه پرداخت های آنلاین شما در حال حاضر از طریق درگاه بانک ملت و زرین پال صورت میگیرد که همین امر باعث می شود شما برای پرداخت خود به درگاهی امن و مطمئن وارد شوید و پرداخت خود را انجام دهید.

چند روزه سفارش به دست من می رسد؟

ما تمام اقدامات احتیاطی لازم را جهت بسته بندی و ارسال سفارش شما انجام می دهیم تا خرید شما با بهترین کیفیت به دست شما برسد. زمان ارسال محصول  شما بر اساس اولویت سفارش از دو روز تا پنج روز کاری بعد از ثبت ،بسته بندی و ارسال می شود و محصول حداقل 2 روز و حداکثر 7 روز بعد از ثبت سفارش از طریق پست یا پیک به دست شما میرسد. ما با افتخار تمام تلاش خود برای تسریع در ارسال محصول شما انجام می دهیم.

کلیه سفارش ها از طریق پست یا پیک (مشتری های تهران) برای شما ارسال می شود. کد پیگیری پست از طریق پیامک شرکت پست برای شما ارسال می شود. در صورتی که کد پیگیری را دریافت نکرده باشید می توانید از طریق کد پیگیری خرید خود و یا با پشتیبانی سایت جهت دریافت کد پیگیری پست تماس حاصل فرمایید.

با توجه به اینکه بعضی از سفارشات از طریق پست ارسال می شود، در صورتی که تاخیری در تحویل سفارش صورت گیرد، شما می بایست از طریق مرکز پست منطقه خود پیگیری نمایید.

ارسال برخی از محصولات ممکن است زمان تحویل آن بیشتر از زمان ذکر شده در بالا باشد.

هزینه ارسال در سایت به خرید چقدر است؟

هزینه ارسال برای شما مشتریان گرامی درتهران و سایر شهرستانها مبلغ ثابت 25000 تومان می باشد.

در نهایت فروشگاه به خرید تمام تلاش خود را در راستای رفاه حال مشتریان گرانقدر خود می نماید.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره 09011445328 در تماس باشید.

      

 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×