باتری قلمی سوپر آلکالاین بروکس (کارتی)

کارتی
تعداد باتری موجود در بسته:
399,000ريال
باتری قلمی سوپر آلکالاین بروکس (کارتی)

این روزها کاربرد باتری‌ها را به وضوح در زندگی خود شاهد هستیم چرا که بدون آن‌ها نمی‌توانیم با بسیاری از تجهیزات مورد استفاده خود کار کنیم یا در کار کردن با آن‌ها مشکل خواهیم داشت. باتری‌های AA یا قلمی امروزه متداول‌ترین نوع باتری سیلندری در جهان به‌شمار می‌روند. باتری‌های AA حدود ۵ سانتی‌متر طول و ۱٫۳ سانتی‌متر قطر دارند

باتری چیست

به مجموعه‌ای از یک یا چند سلول که در یک مدار، واکنش‌های شیمیایی جریان الکترون‌ها را ایجاد می‌کنند باتری می‌گویند. در حقیقت باتری‌ها به عنوان راهی برای ذخیره پتانسیل الکتریکی در یک ظرف ارائه شدند و به همین دلیل این روزها کاربرد آن‌ها بسیار محسوس است.

باتری‌های آلکالاین (Alkaline) یا قلیایی نوعی از باتری‌های غیر قابل شارژ‌ هستند که انرژی خود را از واکنش بین روی و دی‌اکسید منگنز (Zn/MnO2) تأمین می‌کنند. در مقایسه با باتری‌های روی-کربن، باتری‌های آلکالاین چگالی انرژی بالاتر (بین ۳ تا ۵ برابر بیشتر) و عمر قفسه‌ی طولانی‌تری دارند. بین ۶۰ تا ۸۰ درصد باتری‌های تولیدشده در سطح جهان از نوع آلکالاین است و سالانه بیش از ۱۰ میلیارد عدد از این باتری‌ها وارد بازار جهانی می‌شود. ازآنجایی‌که باتری‌های آلکالاین جدید فاقد جیوه هستند، می‌توان آن‌ها را مانند زباله‌های معمولی دفع کرد؛ هرچند توصیه می‌شود این نوع باتری‌ها را نیز مانند دیگر انواع باتری بازیافت کنید.

مزایا :

* عمر طولانی‌تر
* کارآیی بیش‌تر
* امکان نگهداری دراز مدت بدون افت کیفیت
* عدم نشت مواد شیمیایی در پایان عمر سلول
* سازگار با استانداردهای ایمنی و بهداشتی

مشخصات فنی باتری قلمی سوپر آلکالاین بروکس (کارتی)

مشخصات
باتری
بسته بندی کارتی
تعداد باتری 2 و 4 عددی
سایز باتری AA(قلمی)
ولتاژ 1.5 ولت
تاریخ انقضا 2025/10
ساخت چین
برقی و الکتریکی
مدل قلمی آلکالاین
ولتاژ 1.5 ولت
گارانتی 2025/10

      

 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×